| anonim_4396 a întrebat:

Pe factura ROMTELECOM apar numerele scurte apelate, gen 0256/940 ca restul numerelor din retea, sau sunt incluse intr-o categorie separata?

2 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Daca nu sunt numere cu tarif normal in reteaua ROMTELECOM - vezi 9366 - distrigaz, apar distict

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sunt numere scurte (taxi in cazul asta) care nu apartin de "national" si se tarifeaza separat. Daca ai minute in retea atunci cauta numarul de telefon al companiei de taxi in reteaua ta. Sigur vei gasi.