| AylinBrc a întrebat:

Bună, puteți să-mi spuneți unde aș putea găsi un site pentru a traduce o poezie în engleză? Dar îmi trebuie unul foarte bun deoarece această poezie este scrisă în limba engleză VECHE. Urgent!

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Sa traduci o poezie pe un site sau pe calculator este imposibil deocamdata.
Chiar si un text simplu, de cateva randuri, trebuie revizuit dupa asmenea traduceri automate.

1 răspuns:
| Lucian4 a răspuns:

Incearca google translate si sa separi cuvintele cu enter (sa coboare un rand) pentru ati traduce cuvantul corect