| BuBuMtti a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti va rog pasii pentru instalarea Windows XP?
Il pot downloada de pe internet?

2 răspunsuri:
| Rozette a răspuns:

Site-urile de pe net nu contin niciunul windows xp relevant adevarat, ci sunt numai spam-uri sau chiar deloc. Ca sa iti instalezi windows-ul trebuie sa ai licenta si ceva de la facultate, plus un cd cu windows pe care il primesti la licenta. Unchiul meu se ocupa cu asa ceva si iti recomand sa apelezi la un specialist pentru reinstalarea windows-ului. Nu incerca sa il instalezi fara licenta pentru ca vei avea probleme cu legea! Si in plus e foarte complicat sa o faci de unul singur datorita faptului ca poti sa-l strici pentru totdeauna!
Sper ti-am fost de folos.
P.S: Daca ai CD-ul Windows original, cauta pe youtube un video cu pasii pe care trebuie' sa ii faci ca sa nu mai angajezi un om sa o faca. Un vot te rog muult?

| NimeniCuFunctie a răspuns:

Buna! Daca il downloadezi risti sa iei un virus, asa ca ai putea sa ceri unui prieten. Iar cat tine de instalare, e foarte usor; tot ce trebuie sa faci este sa urmezi pasii afisati de Windows pe ecran.