| WalterWhite a întrebat:

Poate cineva sa imi spuna toti pasii in instalarea unui Windows Xp?

Răspuns Câştigător
| Rubyy02 a răspuns:

Dupa ce ai bagat cd-ul cu Windows dai restart la pc apoi dai f12(sau f2, asta depinde de ce bios ai) apoi pune sa buteze de pe cd, dupa care dai enter, apoi iti spune sa apesi o tasta de la tastatura(apasa orice) dupa care o sa it apara o imagine albastra astepti pana cand se restarteaza dupa care astepti pana cand ajungi la pasul asta,(sa dai stergere partitie -creare partitie(, daca ai numa o partitie dai jos acolo unde scrie ceva legat de hdd si spatiu lui dai pe el in jos de la tastatura apoi dati-D-L-Enter si ati sters partitia acum dati C-Enter-Enter, cam asta e tot sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| BlackManJe a răspuns:

E cam greu. Dar mai bine iti dau eu un link sa te uiti: http://www.youtube.com/watch?feature=fvwp&NR=1&v=fA4_dyt3LeY

| gaby140 a răspuns:

Www.itassistant.org...cel mai tare site pentru asistenta it din Romania.