| Candracara a întrebat:

recent am primit o cerere de follow pe instagram de la o persoana pe care nu vreau sa o am. pe aproape ca sa spun asa. Am apasat gresit si i-am acceptat cererea dar pe urma i-am dat block. oare imi vede postarile in continuare? Va putea sa-mi vada pozele? eu nu mai gasesc persoana respectiva cand caut la search si sper ca asa sa fie si in cazul ei

1 răspuns:
| RobyRobert98 a răspuns:

Nu, este exact ca pe facebook, Daca tu i-ai dat block e ca si cum nu ai mai exista pe instagram pentru ea!