| gaby11 a întrebat:

recent mi-am instalat metin2 ro si cand deschid mia pare metin 2 patch si se blocheaza! Va rog o solutie

4 răspunsuri:
| specialistul97 a răspuns:

Nu ai asteptat cat trebuie...

| sematorka a răspuns:

Reinstaleaza-l

| Fakiru70 a răspuns:

1. Asteapta sa se incarce. Sau daca nu mere apasa pe fisierul "pach update" din folderul metin 2 ro.
2. daca se blocheaza iar dai pe metin 2 dar cu iconita in forma de ''G'' (alt fisier din folderul metin ro) si apasa "joaca acum" in coltul di dreapta sus. FUNDA?

| MihailCool a răspuns:

Salut du-te la internet exploret dai la setinggs dupa aia internet setinggs si bifeaza never dial up a connection si o sa iti mearga crede-ma eu asa am facut si o mers sper ca te-am ajutat Funda?