| DD12 a întrebat:

Buna!
Recent mi-am luat un telefon am activat bluetoothul la el l-am pus pe vizibil si am bagat in pc acel USB Bluetooth.
Am deschis Bluetoothul pe PC am dat sa caute aparate si mi-am gasit telefonul.
In susul Bluetoothul am niste optuni:carti de vizita, file transfer, etc.
Am dat pe telefon si mi s-a deblocat doar cea cu cartea de vizita.
Mie imi trebuie cea cu file transfer si nu mi se deschide.
Ce pot sa fac?
Funda+Vot.

3 răspunsuri:
| akka4 a răspuns:

Dai clik dreapta pe fisierul pe care vrei sa il trimiti pe telefon-send via bluetooht-cautare aparate-selectezi telefonul tau si okwinking

| DD12 explică (pentru akka4):

Am spus ca de pe pc vrea pe tel

| akka4 a răspuns (pentru DD12):

Pai ce am spus eu este sa trimiti dupa pc pe telefon. daca nu sti sa citesti este problema tawinking