| HeiwaaSmilee a întrebat:

Scuze daca cumva am gresit categoria. Eram curioasa voi ce ati alege: trotineta normala sau electrica (si de ce).
Si de asemenea, cine stie sa imi spuna si cum se "reincarca" o trotineta electrica dupa ce epuizeaza.
Ma gandesc sa imi cumpar o trotineta si nu cunosc foarte bine ce si cum asa ca sper sa ma ajutati. Multumesc anticipat. happy

Răspuns Câştigător
| DeyCj a răspuns:

Personal nu aș alege nici pe una, dar depinde de tine.T
rotinetele clasice sunt mai ușoare, iar cele noi sunt pliabile și nu ocupă loc.
Cele electrice sunt mai pretențioase inclusiv la mentenanță și depozitare deoarece când bateria e gata trebuie încărcate, dar oferă confort, mai ales atunci când obosești datorită propulsiei electrice, și se pot folosi și ca trotinete clasice.
Trotinetele electrice, la fel ca și bicicletele electrice se încarcă de la o priză de 220V folosind un adaptor.Acest adaptor îl vei primi când vei cumpăra trotineta.Succes