| ramo8424 a întrebat:

Buna se pote sa existe cineva care stie ce este in neregula cu imprimanta mea HP 2050 nu imi printeaza si nu imi recunoaste cartusul color.heeeeeeeeeellllllllppp, va rog dau. FUNDITAAA!

Răspuns Câştigător
| Arthur a răspuns:

Ai două variante : cartuş defect sau imprimantă defectă. Încearcă măcar să cureţi contactele cartuşului şi ale imprimantei ( unde se introduce cartuşul ).

7 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Încearcă aşa : http://furios4you.com/......tusele-hp/

| ramo8424 explică (pentru Arthur):

Am incercat dar nu merge sa resetez

| ramo8424 explică (pentru Arthur):

Am facut si asta si tot nu mergesad

| Arthur a răspuns (pentru ramo8424):

Ai două variante : cartuş defect sau imprimantă defectă. Încearcă măcar să cureţi contactele cartuşului şi ale imprimantei ( unde se introduce cartuşul ).

| Arthur a răspuns:

Încearcă să elimini una dintre cauze probând cartuşul tău la altă imprimantă sau alt cartuş care funcţionează la imprimanta ta.

| ramo8424 explică (pentru Arthur):

Ok merci mult!

| K0sti a răspuns:

Defect electric. Alt cartus, din pacate. Vesnica problema a imprimantelor cu jet.

| ramo8424 explică (pentru K0sti):

Adica cum? scuza-ma dar nu prea stiu ce sa ii mai fac am incercat aproape totul, poti fi mai xplicit te rog?