| Vici_Vicenzo_1999 a întrebat:

Bună,se pricepe careva in IT? De câteva zile primesc eroarea asta : " server IP address could not be found. --DNS_PROBE_FINISHED_NXDOMAIN ".Am căutat singur rezolvare pe Youtube, si mai multe site-uri, dar fără vreun rezultat. Dacă are cineva habar ce ar trebui să fac, vreau răspunsuri. Multumesc anticipat big grin

1 răspuns:
| itsoft a răspuns:

Esti in Romania? Daca nu esti in Romania de aia face asa posibil sa fie probleme de la net. Iti recomand sa folosesti acest
https://appuals.com/......le-chrome/