| BogdanS a întrebat:

De cateva zile, de cand Youtube-ul iar s-a modernizat, multe canale nu mai imi merg. Primesc eroarea aia cu "500 Internal Server Error" si apoi cu maimutele lor cu tot, insa chiar am nevoie sa intru pe unle canale de acolo. Din cate am cautat stiu ca este o problema de a lor, foarte frustranta. Doar vreau sa stiu daca sunt singurul de aici.

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

E de la server-ele lor problema.De ai știi ce presupune o mentenanță a unor astfel de servere, precum și repunerea în funcție a acestora, atunci ai știi că un om la 100 de servere(de exemplu) se descurcă cum poate.
Trebuie să avem răbdare, acuma nu putem comenta si de gratis și cu pretenții, nu? Normal că serverele clienților ce plătesc serviciile google au prioritate, ca de acolo își iau banii si apoi restul.
Să zicem mersi că YouTube-ul e gratis(încă) și ne putem bucura de o platformă multimedia gratuită, nu cum îi voyo de exemplu sau PBx.Nu?
Succes

| BogdanS explică (pentru DeyCj):

Sunt multumit si voi intotdeauna recunoscator ca exista ceva ca Youtube. Eu cred ca este greu sa mentii aceste servere dar nu inteleg de ce a vrut iarasi sa faca schimbari in mai putin de 2 luni. Doar nu o sa ma intorc impotriva Youtube, doar voiam sa stiu daca sunt singurul cu problema. Multumesc de raspuns.

| DeyCj a răspuns (pentru BogdanS):

Aşa e normal.să îmbunatatească experienţa multimedia a userilor, precum si interacţiunea cu site-ul.Eu îs de-acord cu asta.
Era o sugestie.Eu de exemplu nu pot scăpa de youtube ca cum am site pe google sites nu pot incorpora tutorialele numai de acolo, dar în schimb am cont făra limita de încărcare, normal toate materialele postate acolo sunt sub licenţa YouTube şi marcate cu numai cei ce au link-ul.Asta ca să le pot încorpora în site.