| violetaosuna a întrebat:

buna seara acum vreo cateva zile mi-a ajuns acasa un notebook care l-am cumparat online si mi-am dat seama ca nu pot viziona nici un video online poate sa ma ajute cineva de ce program am nevoie si unde pot sa-l descarg ca am incercat sa descarg mai multe programe si nu am putut sa descarg nici un program pentru notebook va multumesc anticipat

3 răspunsuri:
| DeyCj a răspuns:

E cu windows preinstalat? Dacă da atunci cam proasta alegere ai făcut.Verifică dacă ai instalat Adobe flash player, dacă nu instalează-l.Succes

| violetaosuna explică (pentru DeyCj):

Lupusinguratic mersi mult pentru raspuns dar am instalat ADOBE FLASH PLAYER 10.1 si nu pod vedea nici un video poti sa ma ajuti mai mult este un NOTEBOOK ANDROID 2.2 si cei aia de windows preinstalat apropo in parte unde trebuie sa dau play in video imi apare o sageta verde in jos mersi mult din nou

| DeyCj a răspuns (pentru violetaosuna):

Dacă ești drăguță îmi poți da detalii despre ce configurație ai? Android-ul nu prea are ce căuta pe netbook-uri/noteboockuri.E optimizat pentru telefoanle mobile.Ce ți-am zis de windows preinstalat credeam ca e vorba de unul cu windows gata instalat pe el, la fel cum îl ai tu pe ăsta cu Android.îți las ID-ul în provat și dacă vrei o săte rog să îmi dai add.Succes