| GabiiGabriell a întrebat:

Am cumpărat o drona de la Auchan. "Drone quadrocopter" cu camera integrata, in cărticica avea un qrcode de unde îmi descărcăm aplicația pentru a o controla pe telefon. Din păcate am aruncat cărticica și acum nu mai știu de unde sa descarc aplicația. Mă poate îndruma cineva spre o soluție? Va rog. Multumesc

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Chiar ca esti „destept". Asa ceva nu se pierde. Mergi la magazin cu drona si te vor ajuta baietii de acolo.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Destept esti, bravo.

| GabiiGabriell explică (pentru CristiDinBucuresti):

????

| darrio2007 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Acum e si mai destept, cand pune atatea semne de intrebare.