| Henegar_Emil_Andrei_1998 a întrebat:

Am cumparat un tv http://www.flanco.ro/......f4000.html si vreau sa imi fac telecomanda de la risiverul de la upc sa mearga si la acest tv imi puteti spune cum? :D Funda!

2 răspunsuri:
| CoL00SaL a răspuns:

Nai cum...pentru reciver se foloseste telecomanda reciverului iar pentru tv telecomanda tv-ului... eventual daca ai prin cablu, poti folosi doar telecomanda tv-ului!

| Henegar_Emil_Andrei_1998 explică (pentru CoL00SaL):

Am avut alt model de tv si telecomanda e speciala are comanda tv si comanda upc