| dariuusrus29 a întrebat:

Buna seara, am o intrebare... vreau sa ma uit la filme online pe Google Chrome si nu merge absolut deloc! Imi puteti spune daca voua va merge sau care este problema?

3 răspunsuri:
| Hyperion7 a răspuns:

Depinde în primul rând ce fel de filme,stai stai, mă refer la genul filmului, nu la altceva happy
Așa, probabil că ai vreun ad-bloker care îți blochează reclamele și cum filmele pe torente rulează doar atașând și o reclamă, tragi tu concluzia că nu va merge.
Folosește alt browser sau șterge actualizările actuale ale lui Chrome și vezi după ce și cum!
Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Încearcă să reinstalezi Google Chrome sau folosește Mozilla Firefox sau Opera Browser.

| FanFilme a răspuns:

Incearca https://filmflix.ro site-ul este optimizat pentru orice browser atat de pc cat si de mobil, tableta, etc.