| AlexandraN21 a întrebat:

Buna seara! Am o periuta de dinti electrica oral b (mai exact acest model Periuta de dinti electrica ORAL-B PRO 1 750, 40000 pulsatii/min, 8800 oscilatii/min, Curatare 3D, 1 program)
Cum apare atunci cand este incarcata? Ca mie imi apare o lumina verde si totusi am tinut-o vreo 12 ore la incarcat!
O seara buna!

2 răspunsuri:
Ioandelasal
| Ioandelasal a răspuns:

Si eu am una Oral B, dar nu mai stiu ce model, o am de vreo 6-7 ani.
Se incarca prin inductie asa ca trebuie sa stea la incarcat vreo 24 de ore. Atunci cand nu mai palpaie luminita verde inseamna ca este incarcata. Eu o pun la incarcat de dimineata pana in dimineata urmatoare.

| AlexandraN21 explică (pentru Ioandelasal):

Mersi mult pentru răspuns ❤️