| Antonio07 a întrebat:

Bună seara. Am o problema cu Instagram-ul. Am o pagina în care pun filmulețe amuzante, nu sunt foarte lungi 15-20 secunde și nu ma mai lasă să postez... Adică când postez un clip îmi apare ca l-am pus dar de fapt nu îl am deloc. Oare din ce cauza? Ma puteți ajuta va rog? Am nevoie neapărat sa postez ca am un număr mare de persoane care apreciază ce fac și încă continuă să crească. Nu de altceva dar pentru ei fac asta. Am și dezinstalat aplicația, am șters memoria cache, tot. Și nu merge...

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este evdient ca ai incalcat termenii de folosinte ale intsgramului si daca continui sa poetzi probabil ca te vor bloca.
Filmuletele amuzante si le pot gasi si prietenii tai, sunt de pe internet, nu?
Daca vrei postari sa fii urmarit, scrie ceva, fii original, nu copia si posta, ca nu ajuta la nimic.
Este mai important sa-ti creasca notele la scoala, nu prietenii inutili dupa Instagram!

| Andreeush a răspuns:

Depinde ce postezi.
Dacă nu sunt realizate de tine atunci nu ai dreptul să le postezi.
Nu ai drept de autor pentru ca instagramul să îți permită să încerci acele clipuri.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Welcome to 2019.
Facebook Inc. detine Instagram, deci Instagram de asemenea cenzureaza tot ce tine de amuzament. N-ai voie sa postezi decat lucruri narcisiste sau cringe pe Instagram.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate pentru ca furi clipurile de la altcineva?