| MonsterPassion a întrebat:

BUna seara! Am o problema cu pcul. Nu imi arata pozele din windows c. imi arata la toate "no preview available".

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Daca pe alte partitii le vezi inseamna ca ai un virus. Ar trebui reinstalat Windowsul.
Daca nu levezi nici pe celelalte trebuie Adobe Flash Player.

2 răspunsuri:
| horia2012 a răspuns:

Asemenea eroare apare la extensia JPG, JPEG. Ce extensie au fotografiile?

| MonsterPassion explică:

Din my documents* scuzati-ma...si nu numai pozele: orice fisier nu mi'l deschide