| TheCreionel a întrebat:

De ieri nu mi se mai vad pozele modificate sau descarcate recent (cele de mai de mult se vad) chiar astazi am vrut sa descarc niste poze, dar imi apare eroare....bla bla bla...si nu mi copiaza in calculator.Vineri, am vrut sa modific niste poze, dar cand le salvam( cu program online)pe orice program de pe net", nu se vedeau. Imi aparea in mijlocul pozei: "No preview available". Nu stiti care e problema?

1 răspuns:
| thevilake a răspuns:

Sigur nu le salvai.psd sau orice altceva in afara de.bmp //.jpg? Iti recomand aceste extensii pentru a le putea vedea. Sper ca te-am ajutat.

P.S incearca sa dai "save as" cu extensile de mai sus. Hai ceawles.