| DinaraStakhovska a întrebat:

Am o problema cu tableta Samsung galaxy tab 2.Se misca foarte greu si se mai si blochează. As vrea sa o restartez sau sa o resetez, nu stiu care e cuvântul potrivit, adica sa o fac ca atunci cand am cumpărat o, ca si cum as instala un nou windows la PC? Se poate sa fac asta? Cum anume? Mulțumesc anticipat.

2 răspunsuri:
| Carare_Paul_1998 a răspuns:

Pai eu am observat la majoritatea tabletelor ca au pe spate o mica "gaura" in care daca apesi pe eia cu ceva subtire o pori reseta si redevine la setarile din fabrica

| Boncu_Bogdan_1993 a răspuns:

Poti intra in setari si undeva la vonturi si sincronizare si acolo ai un buton resetare la setarile din fabrica