| Alin_Mihai_1998 a întrebat:

Salut, TPU.
Am si eu o problema, acum 5 zile mi-am cumparat o tableta de la Emag, si nu-mi place cum se misca, adica se blocheaza cand scrii, aplicatiile se misca foarte greu, etc...
As vrea s-o returnez si sa-mi cumpar alta, dar problema este ca i-am pierdut acea chestie din cutie in care era pusa tableta si i-am zgariat folia de pe ecran.
Mai este posibil s-o returnez?

3 răspunsuri:
| Goooogle a răspuns:

Poti sa o o returnezi, dar ai putea sa te duci si la garantie poate iti da alta in schimbul aleia.Dar oricum de returnat o returnezi.

| Alin_Mihai_1998 explică (pentru Goooogle):

Deci, eu am cumparat tableta de la eMAG cu 500 lei si nu sunt deloc multumit de ea. Acum cateva zile a aparut una mult mai buna tot la 500 lei si as vrea sa o returnez pe aceasta si sa mi-l iau pe aceea.

| Goooogle a răspuns (pentru Alin_Mihai_1998):

Da,tot ce cumperi de la Emag poti sa returnezi in maxim 30 de zile.