| ĢaZaa a întrebat:

Buna seara,am si eu o mica problema, pc-ul meu nu-mi mai "citeste" cablul de date al telefonului,[AM UN TELEFON SAMSUNG S5230 STAR HELLO KITTY.]+ de asta in schimb,nici folderele nu-mi mai apar cum trebuie,nu mai apar originalele,apar doar niste shortcut-uri "ex:shortcut images,shortcut sounds " iar daca vreau sa intru in ele nu pot,daca dau CLICK si YES mi se sterg si shortcut-urile,cu toate astea nu-mi pot da seama dc,[am umblat fara sa stiu si am sters si shorcut-urile] iar acum nu-mi mai apare nimic! nici albumul cu restul folderelor nimic!
Aseara am luat de pe internet niste png-uri, sa se fi intamplat sa fi virusat cardul de memorie sau ce anume? [ azi am sters tot din card " ma refer la png-uri " ]
Cine ma poate ajuta si pe mine si se pricepe ii dau funda! dar inainte de astea sa-mi dea si un mic add dupa ce a dat comentariu, [ gaza_bby >~ asta este id-ul meu ]

2 răspunsuri:
| robert35 a răspuns:

Ati lipsesc niste drivere din cauza asta ati face probleme cauta programul asta driver scaner si instaleaza-l o sati caute automat tot ceti lipsete din pc uite si serialul DS-ZCDCR-3CD7W-4LKL4-VZHKN-TQ2­­­H4-9U9RV bafta

| ĢaZaa explică (pentru robert35):

Pai din telefon imi lipsesc straight face