| bingbang10 a întrebat:

Am si eu o problema cu laptopul care ma exaspereaza de cateva zile. Tot primesc blue screen. Aveam windows 7 x64 si din cauza asta am schimbat windowsu. Am trecut pe windows 7 x32 si tot primesc eroarea. Din ce cauza sa fie? Cateva idei cum sa o rezolv? multumesc anticipat. P. S

Răspuns Câştigător
| Cozzmy13 a răspuns:

Ori e windowsul de vina ori pcul tau se supra incalzeste id contact stelistu_cosmin2002@yahoo.com si iti dau win 7 professional 32x si va merge al incercat pe mai multe sisteme si merge (la mine in oras eu instalezi windowsurile)

1 răspuns:
| Fizy93 a răspuns:

Poate fi si din cauza asta daca windows-ul nu este original sau ce stiu eu cum piratat si da eroarea, dar mai poate fi si din cauza unui virus. Daca vrei un Windows 7 bun, nu ezita sa ma contacteziwinking