| Cnaespb a întrebat:

Bună seară, am și eu o problemă, mi-am cumpărat de recent o camera de filmat Jortan, care o deschid cu o aplicație numită Yoosee, cameră are un card de memorie de 32 GB, in aplicație dar și pe card mi se filmează aproximativ 3-5 min dar rar, altădată când simte mișcare câteva secunde, am reușit să o conectez la mai multe telefoane, dar problema e care știe și mă ajută și pe mine sa îmi zică cum pot face și ce fel sa filmeze mult, nu doar câteva secunde sau 2-5 min! Mulțumesc frumos!

1 răspuns:
| Dragobeta a răspuns:

E o camera de supraveghere.
Poate inregistreaza doar miscarea. Vezi aici daca ai facut setarile corect: https://www.youtube.com/watch?v=kDNaPY9SfP8