| hermosa a întrebat:

Am nevoie de ajutor! Am un PSP Sony portabil si de cateva luni nu mai functioneaza.Are card de memorie SandDisk.Reusesc sa-l deschid dar nu-mi mai apare nici o aplicatie.Si dupa cateva secunde, aproximativ un minunt se inchide automat.Ce se intampla cu el? Ajutati-ma! Dau funda pentru respunsul corect!

5 răspunsuri:
| Brâncuşi a răspuns:

Salut,trebuie să ii dai o reformatare, banuiesc că ai modelul 3400 nu? Du-te unde l-ai modat sau găseste pe cineva să te ajute cu o resetare este o problemă minoră, dacă ai spus ca se deschide nu este problema a la displayului, o zi minunată!

| SaDiCuL a răspuns (pentru Brâncuşi):

3004 nu 3400 rolling on the floor

| Brâncuşi a răspuns (pentru SaDiCuL):

Corect scuze, nu am citit ce am scris, am greşit...mulţumesc de corectare o zi plăcută!

| SaDiCuL a răspuns (pentru Brâncuşi):

Din partea mea ai un vot pentru ca n-am mai auzit pe nimeni sasi ceara scuze:O

| Brâncuşi a răspuns (pentru SaDiCuL):

Mulţumesc frumos, ne mai auzim, o zi placută!