| Elegant2016 a întrebat:

Buna seara, am si eu un laptop HP dv6 cu un i3 si doua placi video (una dedicata si una integrata). In aceasta seara l-am desfacut pentru a-l curata zis si facut il curat ii pun pasta termoconductoare si il montez inapoi inainte sa ii pun capacul zic sa incerc sa il pornesc sa vad daca tot este ok. Cand sa vezi mare surpriza, nu vrea sa mai porneasca il desfac iarasi sa vad daca sunt puse toate la locul lor dar toate sunt ok. Nu este prima data cand desfac un laptop pentru a-l curata si nu este nici prima oara cand aplic pasta termoconductoare.

Răspuns Câştigător
| marinaru777 a răspuns:

E din procesor mai umbla la el, poate fi si din RAM daca este o placuta defecta. Am intalnit ambele cazuri.

1 răspuns:
| NoName75 a răspuns:

Ok,și?
Noi ce trebuie sa facem ca n am inteles?