| BitzaYlg a întrebat:

azi am achizitionat pasta termoconductoare pentru laptop(la.seringa) am ajuns acasa am desfacut capacul la laptop, am aplicat pasta cu mare atentie dupa am pus toate la locul lor si cand il aprind imi ramane ecranu negru(el se aprinde dar ramane negeru nu afiseaza nimic) a mai patit cineva asta si daca da cuma rrezolvat.DAU FUNDA!

7 răspunsuri:
| RaduTN a răspuns:

Ai rupt cumva ceva de la cooler? Posibil sa fi rupt un piciorus si nu mai sta bine pe procesor.

| BitzaYlg explică (pentru RaduTN):

Nu am rupt nimic..am mai verificat azi si e totu la locul lui..eu cred ca e de la procesor?

| RaduTN a răspuns (pentru BitzaYlg):

Ai scos si procesorul din socket?

| BitzaYlg explică (pentru RaduTN):

Cand am pus pasta prima oara nu l-am scos... dupa ce am vazut ca are problema asta l-am scos si m-am uitat sa nu fie rupt sau altceva

| RaduTN a răspuns (pentru BitzaYlg):

Du-te la un prieten de-al tau si vorbeste cu el sa-ti dea daca are pasta termoconductoare, si o folosesti pe aia. Si vezi daca merge.

| BitzaYlg explică:

Am.bagat tot nu am uitat nimic si care cablu vga? Ca am scos decat un cablu si e ala de wifi, mia mai facut odata asa cand il curatam de praf da.sia.revenit dupa un restart

| bustamante a răspuns (pentru BitzaYlg):

Suna-ma sau da-mi un beep si iti explic totul.
Cauza este una din cele de mai sus!