| TripleKill16 a întrebat:

Cum imi dau si eu seama daca placa video de pe un laptop dedicata mai merge? Eu am desfacut laptopul i-am pus pasta termoconductoare iar acum mi se aprinde dar nu se mai vede pe display si la 1 min 2 mi se inchide de ce? Si placa video mi se incinge foarte rau oare ce o avea?

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus pasta "din belsug". Pune doar cat un bob de grau si intinde-o uniform cu degetul sau o bucatica de carton facuta ca o spatula.