| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema cu sunetul (boxe) la laptop.
Merge o vreme dupa care se intrerupe si nu se mai aude nimica, pana cand bag castile si le scot dupa care iarasi se aude un pic si iar se intrerupe. Boxele nu au nimic au fost testate si nu stiu care ar fi problema cu intreruperea asta brusca.

Sistem de operare : WN 7 Ultimate X 64

Dau funda. Multumesc!

2 răspunsuri:
| IonutGaby a răspuns:

Placa audio/driverele nu sunt instalate, dar cred ca este placa audio.Ia drive booster si updateaza driverele tale.

| darienuku a răspuns (pentru IonutGaby):

Salut am incercat cum ai spus placa de sunet functioneaza perfect imi indica programul happy