| Dragotta a întrebat:

Buna seara, am un smartphone Alcatel 991 si tocmai am pus niste melodii in el pe card in Media > Muzica,cand dau pe el nu imi apare o optiune Setare ca,si vreau sa pun acea melodie ca sonerie cand ma suna cineva, cum fac?

3 răspunsuri:
| Dragotta explică:

Tu sti mai bine, cred ca mai bine o stie doamna Mana Swaggieeeeee

| catablondu a răspuns:

Buna, s-ar putea sa nu accepte sa pui sunet de apel de pe card. copiaza melodia in memoria telefonului si incearca asa.