| DarkAngel891989 a întrebat:

Buna seara.As dori sa achizionez si eu o tableta pana in 500 de lei.M-am uitat pe eMAG/altex etc. si nu stiu ce tableta sa aleg sa fie bunicica. Apelez la voi sa imi dati si mie o parere ceva sau poate ati cumparat o tableta pana in banii aia si sunteti multumiti de ea.Multumesc frumos!

Răspuns Câştigător
| Mtoni a răspuns:

Salut. Am cumpărat mai demult o tabletă de 10 inci și este greu de ținut într-o mână în timp ce tastez cu cealaltă mână (ca pe telefon). Dar se poate pune un mâner pe spatele tabletei sau sprijini pe o masă.
Am și tabletă de 7 inci si este ușor de ținut în mână când tastez.

4 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Frate, nu gasesti o tableta buna la pretu` asta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De banii ăștia as prefera să stau fără "tabletă". Sau mai bine pun bani deoparte și cumpăr un telefon cu ecran mai mare. Phablet care tine loc și de telefon și tabletă. O tableta ieftina îți va provoca numai nervi.

| OaiProstEsti a răspuns:

Achizitioneaza o tableta pentru copi

| alexparas315 a răspuns:

Https://altex.ro/......T10SLTEBL/
Sper ca te-am ajutat! Ceva mai bun in acest buget de pret nu cred ca gasesti.