| IAmTheLegendary a întrebat:

As doii si eu sa cumpar un Laptop NOU de la Emag,cine a cumparat cumva de la Emag, si v-a adus coletul? Sunteti multumiti?

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Jumtate de tara cred ca a cumparat de la eMAG

| SonicAndrei a răspuns:

Părerea mea este că la Emag sunt cam scumpe. Mai bine ia-l de la Altex.

| TheBlisterExists a răspuns:

Am cumparat si inca cumpar multe lucruri de pe EMAG si sunt foarte multumit de serviciile lor.
Coletul ti se aduce prin curier cu plata in ramburs cand primesti coletul. Pe langa pretul produsului platesti si transportul.

Comanda cu incredere!

| dannyel86 a răspuns (pentru TheBlisterExists):

Update: transportul este gratuit pentru produsele ce au un pret mai mare de 90 de lei, inclusiv laptop.
Pentru produse sub 90 de lei, se adauga, pentru transport, 12 lei.

| TheBlisterExists a răspuns:

UPDATE:
La laptopuri nu platesti transportul!

| LadyAurora a răspuns:

Buna! Si eu am cumparat de la Emag si pot spune ca am fost foarte multumita de achizitie. Am cumparat in iarna si pana acum nu mi-a facut nici o problema. Nu iti spun sa cumperi daca nu vrei, dar cred ca vei fi satisfacut. Ai grija doar la descriere si la programele care ai voie sa le instalezi. Sper ca ti-am fost de ajutor!

| relicva a răspuns:

Ai incredere in serviciile lor, eu am avut si sunt multumit