| Chuck a întrebat:

Cat costa o baterie de nokia 6233? Am o problema medie.
Astept oameni competenti cu raspunsuri bune (aia' care stiu). Ii astept si pe ratatii care, eventual, o sa dea raspunsuri comicebatting eyelashes.

7 răspunsuri:
| Brigitta a răspuns:

90 lei noi. Cu atata am gasit pe net.

| Chuck explică:

Aura draga, nu am un epitet potrivit pentru tine, asa ca din punctul asta de vedere pot fii "ratat", cu ghilimelele de rigoare. Eventual o sa iti dau si o fundita, probabil o esti genu de TPU-ista, sau alta "ista" care o meritibatting eyelashes.
Nu ii inteleg pe oamenii astia care, habar nu au despre ce e vorba, si incep sa catalogheze oamenii dupa aparente. NU E VORBA DE MINE (oricum nu conta detaliul asta), dar am zis ca e o problema medie. (Habar nu ai tu, auriCA CAre e problema si cataloghezi oamenii.)
Nu incep sa arunc vorbe ca sunt mai mult ca sigur ca nu intelegi. Esti inteliganta si putin (sau mai mult confused ) frustrata. Mersi oricum, dar nu e 150 de lei.

| Chuck explică:

@eu_o_mare_enigma, in nici un caz nu e vorba de tine. Trebuia sa pun in ghilimele cuvantul. Eram si putin sub influenta lu' Bacchus, tocmai ce venisem de la ziua unei prietene.
Cand am zis comic, am zis-o ironic. Stiu ca trebuie sa iti mearga capul pentru a da raspunsuri cu adevarat comice si la obiect, cum dai si tu.

Imi cer public scuze pentru cei care s-au simtit jigniti, eram foarte nervos laughing.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chuk-ma dezamagesti cumplit.cum adica ii astepti pe ratatii care iti vor da raspunsuri comice? pai tu stii ca pentru a da un raspuns comic trebuie sa-ti mearga totusi mintea? eu ma consider unul dintre ratatii de care faci tu referire.este vreo problema?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@chuk-hai mai, ca am glumit si eu, chiar daca nu am pus un mutunache la sfarsit sa zambeasca pentru a-ti da seama de ironia mea. poate ca nu l-am pus tocmai pentru a parea mai serios raspunsul, daca tu ai spus sa nu vezi raspunsuri comice, trebuia sa dau unul serios.si multumesc pentru apreciere. o zi placuta in continuare.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Auzi si eu am o problema tot cu bateria, dar eu am baterie si o incarc 2 zile si ma tine doar 2 ore! Si nu gasesc o baterie pe net asa mai eftina, daca ai gasit astept raspuns pe id-ul bogdan_nisawinkingok

| aura_3171 a răspuns:

Pai in jur de 150 de lei ratatule!laughing