| Andrei1334 a întrebat:

Cum activez desfasuratorul pe Facebook?(sa-mi arate jurnalul de activitati al prietenilor)

Răspuns Câştigător
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dacă te intersează anumiți prieteni, îi poți adăuga în lista de "Close Friends" și astfel, le poți urmări activitatea pe FB.
https://www.facebook.com/help/598069963644156?helpref=faq_content

| Andrei1334 explică (pentru floresdemayo):

Pai da am bagat o persoana la ''Close friends''...dar cum vad like-urile pe care le da sau comm. urile? Asta vreau sa vad

| floresdemayo a răspuns (pentru Andrei1334):

E simplu. Dacă ai adăugat un nume la "Prieteni apropiați" îi poți urmări întreaga activitate pe FB (mai puțin, cu cine corespondează pe chat big grin)
Îți zic pașii:
Acasă→ Liste de prieteni (coloana din stg, dacă ești pe laptop)→ Prieteni apropiați

Și aici, vezi absolut tot ce postează, tot ce distribuie altora, pozele în care e etichetat, ori ce likeuri oferă etc...