| Kirara a întrebat:

-Buna seara! Cunoasteti vreo informatie despre virusul "Trojan Horse Generic27.AUGT"?
-Mi-a transformat toate folderele de pe un card in shortcuturi de 0.16 kb cu acelasi nume, memoria cardului arata acelasi spatiu ocupat, dar folderele originale nu sunt de gasit, iar virusul l-am gasit intr-un folder "hidden/ascuns" pe nume "RECYCLER" fisierul infectat "bfbd401b.exe"
-Ma puteti ajuta?
Multumesc happy

1 răspuns:
| Rubyy02 a răspuns:

Uita-te pe acest site:http://www.trojanalert.net/.Sper ca te-am ajutat:)