| anonim_4396 a întrebat:

Buna seara, de abia ce mi-am cumparat un HTC Desire 310 si am gasit ceva ce nu imi place.
Cand introduc telefonul la laptop prin cablul usb si cu usb debugging mode, am observat ca doar 2/3 drivere se instaleaza.

Cred ca asta este motivul pentru care nu imi recunoaste telefonul in programul HTC Sync, program creat de producator.
Cum pot sa remediez aceasta problema / cum pot face ca telefonul sa imi fie citit?

Multumesc anticipat pentru ajutor! Funda.

1 răspuns:
| Jipa95 a răspuns:

Poate fi de la sistemul de operare, daca folosesti xp ai putea avea niste probleme de incompatibilitate.