| anonim_4396 a întrebat:

De ce mi-a disparut pagina de facebook? crying Poate fi stearsa (inchisa) de cei de la facebook fiindca nu am avut suficiente likeuri la ea? sad
Nu cerseam likeuri nimanui....era a mea si nici nu imi păsa daca era sau nu apreciata.
Avem doar poze cu peisaje din Portugalia, din vacanta mea de iarna...
Cineva mi-a mai spus ca poate fi vorba de un virus sad
Exista asa ceva, adica se poate sa dispara o pagina fiindca un virus... o ataca? Si daca da, cum pot scapa de virusii de pe facebook? Exista un antivirus anume in afara de cel care il am deja instalat in calculator, care sa faca o scanare doar pe facebook? Cum imi pot recupera pagina?

Inca ceva. Contul de unde am deschis pagina il am, insa pagina nu mai exista.

Răspuns Câştigător
| Stafia19 a răspuns:

100% niciodata Facebook nu v-a sterge un cont din motivul (nu ai like-uri)

| anonim_4396 explică (pentru Stafia19):

Asa ma gandeam si eu sad
Si atunci? Imi zici parerea ta? nici virusii nu cred ca sunt motivul
Raportata? pentru ce? erau poze din excursie cu peisaje si familia parintii mei
iar daca era raportata nu trebuia sa apara motivul la notificari? sad

1 răspuns: