| puppetmaster a întrebat:

Deci, mi-am luat de curand un Galaxy J5 si am o intrebare: de ce atunci cand scriu un mesaj sau vreau sa postez ceva pe Facebook sau insta sau orice al site de socializare nu-mi apare nicio optiune de a pune emoticoane? Am cautat peste tot dar nu am gasit nimic...trebuie sa descarc vreo aplicatie sau ceva? Sau e de la tastatura? As aprecia putin ajutor! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| MadHOuse a răspuns:

Da e de la tastatura descsrca din google play:google keyboard

| puppetmaster explică (pentru MadHOuse):

Mersi!

| MadHOuse a răspuns (pentru puppetmaster):

Ma bucur ca te-am ajutat☺

4 răspunsuri:
| CătăflorinelXdddd2003 a răspuns:

Poti descarca o tastatura noua care iti permite sa folosesti emoticoane si alte chesti, sper ca ti-am fost de folos!

| BogdanKer a răspuns:

Posibil sa fie de la tastatura, mie imi apare ok pe tastatura de la google, atata timp cat vede ca-s pe Facebook (din aplicatie sau din browser)