| AnnaDee a întrebat:

Buna seara, dragilor. Am o problema cu laptopul meu, Lenovo IdeaPad. Astazi am observat (de fapt, am auzit) niste sunete ciudate atunci cand ascultam muzica.
Ei bine, muzica se auzea ciudat, se auzea mai subtire si robotizat, si nu era de vina melodia, pentru ca am incercat si alte melodii si videouri.
Edit: Se aude foooooarte subtire!
Va cer ajutorul tuturor, oricat de mic.
Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cippy a răspuns:

Poate ai dat volumul maxim din dreapta jos sau ai facut niste setari si ai dat toate chestiile la maxim sa se auda mai tare si s-au bulit boxele worried. Mie unu asa mi s-a intamplat dar dupa ce s-a auzit robotizat nu mi-am dat seama si s-au stricat boxele laptoplui asa ca iti recomand un set de boxe externe... Sper sa te ajute experienta mea... Bye happy

4 răspunsuri:
| Cippy a răspuns:

AnnaDee pai daca mai ai inca garantia poti sa te duci sa il verifici ce are worried. Totusi nu are rost sa stai cu el asa daca inca ai garantie sau sa iti schimbe laptopul worried.

| Cippy a răspuns:

Multumesc pentru funda eu am laptop Acer si nu am stiut ca sunt efecte pe alte laptopuri tongue

| AnnaDee explică:

@cippyrap
Laptopul este foarte nou, daca are o saptamana. Nu stiu ce are, ma cam sperie asta.
Oricum multumesc pentru raspuns, care a fost folositor.

| AnnaDee explică:

Haha.
S-a rezolvat.
Era de la efectul Pitch.
Multmesc oricum!