| Coca57 a întrebat:

Bună seara, grup! Eu fac poze pe care le distribui pe Facebook. Mă trezesc că pozele mele sunt redistribuite de prietenii mei. Cum să fac să nu poată fi distribuite? Am văzut la unii că ce distribuie ei eu nu pot distribui decât pe messenger.Va mulțumesc frumos.

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Atata vreme cat nu le ai protejate legal, nu ai cum sa pretinzi cuiva sa nu ti le distribuie, fiindca sunt postate pe forumuri gratis, deci sunt gratis pentru toata lumea.