| Goddessss a întrebat:

Am o întrebare.
Si feedul vostru de pe Facebook e plin de chestii distribuite si memeuri sau doar prietenii mei sunt cei care le distribuie? Nu am văzut o postare de la cineva de câteva zile...

2 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Ei bine sa stii ca da. Parca zici ca ar fi platiti sa distribuie asa ceva. Din 20 de postari, daca gasesc 4 care sa nu fie distribuiri este bine.

Adica nu zic ca este un lucru rau, cat sa si posteze lumea. Dar nu inteleg de ce distribuie.

| Nemessys a răspuns:

Facebook-ul iti da ceea ce crede el ca ti-ar placea sa vezi. Daca nu-ti place ceea ce vezi, nu te mai uita pe Facebook. Simplu. happy
Feed-ul meu e. idk. Nu prea stau pe el si nici nu ma intereseaza.