| Windows95 a întrebat:

Bună seara! Ieri mi-am instalat Windows 8.1 și îmi cere să-l activez și eu nu am bani pentru așa ceva(sunt doar un copchil de 13 ani laughing.) (nu acum serios) Vă rog mă poate ajuta cineva?

Răspuns Câştigător
| luky63 a răspuns:

Instaleaza Windows 8.1 Enterprise e legal si nu e nici o diferenta. Ai aici un link cu tutorial ajutator: http://videotutorial.ro/......nterprise/ Bafta.

| Skullss a răspuns (pentru luky63):

Imi poti da si mie imagine disc ca mie nu-mi iese add ppuya97 mersi

3 răspunsuri:
| Radu284 a răspuns:

De ce nu iti instalezi tu un sistem de operare care este gratuit, cum ar fi Linux Mint?

| odin999 a răspuns:

Da ce ma va e frica sa ii spune-ti sa-l activeze cu un activator? Are Microsoft destui bani nu saraceste