| aaffffffffffffffjkhjljh a întrebat:

Buna seara, imi puteti explica si mie cum sa instalez whasapp pe iphone, fara jailbreak?

4 răspunsuri:
| ade291 a răspuns:

Vrei sa zici WhatsApp?
Pai il descarci din App Store, apoi urmezi instructiunile si pui numarul tau de telefon pentru a se transfera contactele din agenda. Nu iti trebuie jailbreak pentru asta.

| aaffffffffffffffjkhjljh explică (pentru ade291):

Dar costa bani, eu nu vreau sa dau bani. Pentru ca nu am cont la banca.

| vanillamilkshake a răspuns:

Intra pe www.whatsapp.com/download. Nu stiu sigur daca merge si la Iphone dar poti incerca.

| Alx_Alex_1992_H4lB a răspuns:

Concurs online Cu premiii Intra sa Vezi
Participa la concurs : www.starhot.org
Tutorial: http://www.youtube.com/watch?v=pdbYTQA0K4M