| catalinalina a întrebat:

Buna seara la toti! Am si eu o intrebare. Am primit un microfon cadou si m-am gandit sa il pun in functiune. Problema e ca atunci cand vorbesc ma aud un pic mai tarziu. Stie cineva cum as putea elimina asta? Dau funda + votwinking

3 răspunsuri:
| LaLaura a răspuns:

Buna
eu stiam ca acest lucru se intampla cand conexiunea de net e mai lenta ( a ta, sau a persoanei cu care vorbesti), mie mi se intampla acest lucru la skype cand vorbeam cu o matusa din alta tara.

| catalinalina explică:

Problema e sa ma aud eu pe mine ca online nu am nici o problema, dar mersii de raspunsuri

| truco a răspuns:

Da-te putin mai in spate(mai departe de statie)sau arunca-l. poate e defect