| HodorogAlexio a întrebat:

Bună seara, m-am jucat pe calculator după l-am stins că trebuia să merg la masă, când mă întorc îl aprind, pornește dar îmi dă black screen, în BIOS intră dar nu booteaza windows-ul!

3 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Probabil a crapat Windowsul sau o piesa din calculator! Poate un virus care a schimbat setarile in BIOS! Numai cineva care vede despre ce-i vorba te poate ajuta.

| flixbuster a răspuns:

As zice ca Windows corupt sau storage defect.

| HodorogAlexio explică:

În colțul stâng de Sus se vede o liniuță (_) cum apare dispare în rest black screen