| ZeePinkStar a întrebat:

Ma poate ajuta cineva cu un tutorial cum pot pune pe modul "sleep" un pc cu windows vista? Nu pot selecta modul sleep din lista respectiva.
Multumesc.

3 răspunsuri:
| Jameson a răspuns:

Modul sleep din cate imi amintesc trebuie activat din propietati destop de la schema de alimentare cam asa ceva.

| ZeePinkStar explică (pentru Jameson):

Buna. Am incercat din control panel, power option, am gasit un tutorial pe net si am urmat pasii, a mers pentru un win. 7, dar la vista nu merge happy

| Jameson a răspuns (pentru ZeePinkStar):

Nu stiu ce sa mai zic...