| Al3x97 a întrebat:

Buna Seara! Ma puteti ajuta va rog frumos din suflet? Am vrut sa intru pe Fb si cand am bagat adresa de e-mai si parola mi-a aparut dintr-o data Sa scriu ceva la Last Name si la Nume de familie si am pus (fara sa stiuwinking ) Eu inainte de a aparea asta aveam numele pe Fb Alex si acum dupa ce intru bag tot imi apare asta: " We'll take a look at your documents and will let you know as soon as we've made a decision.,, si nu pot face raport nimic doar deconectare daca ii dau atat.Ce ii asta Ban permanent sau Temporar .....Ma puteti ajuta va rog din suflet la id de skype al3x_alex314 sau id de mess: al3x_al3x97@yahoo.com....Ajutati-ma va rog cat mai repede crying

2 răspunsuri:
| MgdDroopy a răspuns:

Temporar. Spune ca te anunta in curand de decizia luată

| Al3x97 explică:

Cn vrea sa ma ajute sa rezolv problema bagati-ma la prieteni asta ii facebook*ul eu : https://m.facebook.com/......?/home.php (Daca nu merge link-ul ma gasiti cu numele Al Ex am o poza de profil cu unul pe motor care sta ridicat pe roata din fata si saruta o fata ) Cat mai repede haideti va rogggg Frumos... Ajutati-ma dau Funda