| Meez a întrebat:

Bună seara dragi useri (nu-mi sunteţi dragi tongue ) acum vreo 2 luni am vrut să mă conectez pe contul de facebook, îmi arată ceva ce trebuia să completez, am completat şi de atunci numa' mesajul ăsta arată: "Îţi mulţumim
We'll take a look at your documents and will let you know as soon as we've made a decision."
Sunt prea deştept pentru ei. tongue
Deci cât trebuie să aştept/ce trabă să fac?
Poate fundă, poate nu. happy

4 răspunsuri:
| Arthiom a răspuns:

Habar nu am ce ai completat da din cate vad nu prea ii de bine. Nu prea e normal.

| Meez explică (pentru Arthiom):

Pai am pus o poză de pe google (că trabă poză) şi la restul'...prima chestie (prenumele) l-am pus corect şi email-ul. În rest "satastastsafa". Are ceva? rolling on the floor

| Nede a răspuns:

Daca esti asa destept de ce ne mai intrebi pe noi? Descopera singur solutia...

| Meez explică (pentru Nede):

Trebuia să se găsească unu. laughing
Nu pot, e grele. :'(