| mirel1111 a întrebat:

Buna seara prieteni dragi! Am si eu o intrebare.
Pot sa pun un procesor am3+ la placa de baza Ma77o-US3?
Pentru ca ma gandesc ca ar merge din moment ce suporta procesoare am3 si in plus am vazut ca multi si -au pus procesoare am3+ la placile de baza care suporta am3!
Cine imi este de folos ii dau funda!

Răspuns Câştigător
| mirel1111 explică (pentru pbsolver):

Asa si de unde le pot cumpara ca pe eMAG si altex nu gasesc?!

3 răspunsuri:
| pbsolver a răspuns:

Nu se mai gasesc noi din magazin decat la un magazin care a ramas cu ceva pe stoc. mercador, okazii, etc

| mirel1111 explică (pentru pbsolver):

Ok. Cum zici tu. Mai astept raspunsuri si sa vad daca iti dau funda sau nu!