| Trollerul a întrebat:

Placa de baza Gibagyte GA-8S649MF suporta un procesor Intel dual core? si daca nu suporta atunci ce procesoare suporta?

5 răspunsuri:
| Cata1999 a răspuns:

Ar suporta dar sa fie scocket 775.Altfel nu, e cam veche placa si cam slaba, incearca sa iei una noua.

| Trollerul explică (pentru Cata1999):

Eu am un procesor Intel dual core de 2.9 pentru socket 775 dar nu stiu daca suporta placa si imi e frica sa il pun pana nu sunt sigur, eu asta am intrebat. straight face

| Cata1999 a răspuns (pentru Trollerul):

A pai da suporta happy

| Cata1999 a răspuns:

Ehhh pardon, suporta pentium dual core nu Intel...

| Cata1999 a răspuns (pentru Cata1999):

Adica suporta Intel pentium dual core laughingNu stiu ce am si pe net is balbait.